Ndërlidhjet

Presidenti Trump arrin në Britaninë e Madhe


Presidenti Trump arrin në Britaninë e Madhe
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:01 0:00

Presidenti amerikan, Donald Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump, kanë nisur vizitën treditore në Britani, ku do të takohet me familjen mbretërore para se të marrë pjesë në një organizim shtetëror. Kjo vizitë, vjen në kohën kur Britania po përballet me krizë politike, për shkak të Brexit-it dhe vendimit të kryeministres, Theresa May për t’u larguar nga pozita.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG