Ndërlidhjet

"Vampirët" e Ukrainës tmerrojnë forcat e Moskës

Të përshtatshëm për operacione nate, dronët sulmues Vampire të Ukrainës, të quajtur Baba Yaga nga trupat ruse, ngjallin imazhin e një shtrigeje të pakapshme nga folklori sllav për shkak të aftësive të tmerrshme dhe të vështira për t'u zbuluar. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG