Ndërlidhjet

Dua Lipa dhe Rita Ora ngjallin debat të ashpër shqiptaro-serb


Dua Lipa dhe Rita Ora ngjallin debat të ashpër shqiptaro-serb
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Dy këngëtaret me origjinë nga Kosova, Dua Lipa dhe Rita Ora, kanë kërkuar nga kompania amerikane Apple ta vendosë Kosovën në hartat e saj. Një kërkesë e tillë ka ngjallur debate të ashpra në rrjete sociale mes shqiptarëve dhe serbëve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG