Ndërlidhjet

"Do të hamë gjethe së shpejti": Dyqanet bosh në Gazë


"Do të hamë gjethe së shpejti": Dyqanet bosh në Gazë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Raftet dhe frigoriferët bosh janë bërë pamje e zakonshme në dyqanet e Han Junisit, teksa shitësit thonë se nuk po iu vijnë furnizime, ndërsa konsumatorët e dëshpëruar pyesin se kur do të përfundojë kjo gjendje. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG