Ndërlidhjet

Vazhdon eksodi i afganëve

Refugjatët afganë fillojnë të arrijnë në Gjermani, Francë dhe shtete të tjera, teksa evakuimet nga Kabuli vazhdojnë, pasi talibanët morën nën kontroll kryeqytetin afgan.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG