Ndërlidhjet

Jeta në fotografi: Mbretëresha Elizabeth II

Shtatëdhjetë vjet në fronin britanik për mbretëreshën Elizabeth II. Mbretëresha mori fronin në vitin 1952 dhe mbretëroi plot 70 vjet. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG