Ndërlidhjet

Macron viziton Serbinë


Macron viziton Serbinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron viziton Serbinë. Ai u prit në Beograd nga homologu i tij serb, Aleksandar Vuçiq. Gjatë kësaj vizite, Macron pritet të nënshkruajë një sërë marrëveshjesh bilaterale në fushën e sigurisë, biznesit dhe kulturës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG