Ndërlidhjet

Disiplina shuan vatrën e epidemisë në Mal të Zi


Disiplina shuan vatrën e epidemisë në Mal të Zi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Tuzi ka dalë të martën nga izolimi pas tri javësh. Komuna më e rrezikuar në Mal të Zi ka arritur të frenojë përhapjen e koronavirusit me masa të rrepta të karantinës dhe ndalim absolut të lëvizjes.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG