Ndërlidhjet

Evropa përjeton rritje drastike të infeksioneve me COVID-19


Evropa përjeton rritje drastike të infeksioneve me COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:50 0:00

Shtetet në të gjithë Evropën vazhdojnë të shohin shifra rekorde të infeksioneve të reja me COVID-19; një studim tregon se virusi mbetet aktiv në sipërfaqe deri në 28 ditë; studiuesit testojnë një vaksinë tuberkulozi për të parë nëse ofron ndonjë mbrojtje kundër koronavirusit. (Përgatitën: Shkelqim Hysenaj dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG