Ndërlidhjet

Deti vdekjeprurës


Radio Evropa e Lirë ka filluar transmetimin e magazinës së përjavshme Expose – me temat e përzgjedhura të zhvillimeve më të rëndësishme në botë. Expose sjell të veçantat nga politika, ekonomia, arti e shëndetësia. Çdo të premte në TV Dukagjini në ora 13:50 dhe në faqen tonë të internetit evropaelire.org. Expose-në mund ta ndiqni edhe në rrjetin social Facebook dhe në Twitter.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG