Ndërlidhjet

"Kalifati" i palëkundur i Erdoganit


"Kalifati" i palëkundur i Erdoganit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:35 0:00

Turqia do të mbajë zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare 16 muaj para afatit të rregullt. Kështu ka vendosur presidenti Recep Tayyip Erdogan, i cili udhëheq Turqinë qysh në vitin 2002 dhe do të kërkojë edhe pesë vjet të tjerë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG