Ndërlidhjet

Familjarë dhe të sëmurë me COVID-19 brenda një dhome


Familjarë dhe të sëmurë me COVID-19 brenda një dhome
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Përveç personave me COVID-19, në spitalet e Prishtinës po vazhdojnë të qëndrojnë edhe familjarët e tyre. Ata thonë se këtë gjë e bëjnë sepse ka mungesë të kujdesit si dhe duhet dërguar ilaçe për të sëmurët. (Përgatiti: Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG