Ndërlidhjet

Fitore e 'Izraelit të madh'


Fitore e 'Izraelit të madh'
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:57 0:00

Benjamin Netanyahu është në rrugë për t’u bërë kryeministër i Izraelit, për herë të pestë. Rezultati i zgjedhjeve të 9 prillit konfirmoi edhe një herë animin e izraelitëve kah e djathta dhe zbehu shpresat për një zgjidhje të negociuar të konfliktit izraelito-palestinez.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG