Ndërlidhjet

Ndjekje kolaboracionistësh dhe çminime në zonat e çliruara të Ukrainës


Ndjekje kolaboracionistësh dhe çminime në zonat e çliruara të Ukrainës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Forcat ukrainase janë mjaft të zëna me punë pas zmbrapsjes së rusëve: po zhvarrosin trupa, po i ndjekin kolaboracionistët dhe po bëjnë çminime. Por, veprimi i parë i tyre në vendbanimet e çliruara është heqja e flamurit të pushtuesit dhe zëvendësimi i tij me të tyrin. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

XS
SM
MD
LG