Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Ndeshja e futbollit ndërmjet Kosovës dhe Izraelit, që u zhvillua në Prishtinë, lufta në Ukrainë, e ajri i ndotur nga mjegulla në Afganistan janë vetëm disa nga ngjarjet që shënuan javën që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë ju sjell fotografitë më të veçanta. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG