Ndërlidhjet

Fotografitë më të mira të javës

Luftimet në Nagorno Karabak, protestat në Bjellorusi, zgjedhjet në kohë pandemie në disa shtete si dhe ngjarjet e tjera që kanë karakterizuar javën që lamë pas, janë pasqyruar përmes kësaj fotogalerie. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG