Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Festime në Azerbajxhan dhe zemërim në Armeni për shkak të arritjes së marrëveshjes që i dha fund luftimeve në rajonin e shkëputur të Nagorno Karabakut si dhe ngjarje të tjera që e karakterizuan javën që lamë pas, nga rajonet në të cilat raporton Radio Evropa e Lirë, janë pasqyruar përmes kësaj fotogalerie. Më shumë fotogaleri, mund të gjeni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG