Ndërlidhjet

Fotografitë më të mira të javës

Protestat në Armeni dhe Bjellorusi, shënimi i Ditës së AIDS-it dhe rregullat kundër pandemisë në vende të ndryshme të botës, janë vetëm disa nga ngjarjet prej nga Radio Evropa e Lirë ka përzgjedhur fotografitë më interesante për fotogalerinë e javës, nga rajonet në të cilat raporton REL. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG