Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Migrantët në Bosnje dhe Hercegovinë përballen me kushte të rënda gjatë dimrit, komunistët në Rusi përkujtojnë Leninin, Pakistani rihap shkollat pavarësisht rritjes së rasteve me COVID-19 – këto janë disa ngjarje të pasqyruara në këtë fotogaleri që Radio Evropa e Lirë ka përzgjedhur për këtë javë, nga rajonet në të cilat raporton REL. Më shumë fotogaleri mund të gjeni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG