Ndërlidhjet

Java përmes fotografive

Dëmet nga vërshimet në Kosovë, protestat në Rusi dhe në Bullgari janë disa prej ngjarjeve të pasqyruara në këtë fotogaleri që ndodhën në javën që po e lamë pas, në vendet nga ku raporton Radio Evropa e Lirë. Më shumë fotogaleri mund të gjeni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG