Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Protestat në Rusi në mbështetje të liderit të opozitës, Aleksei Navalny, rikthimi i nxënësve në shkolla gjatë pandemisë si dhe stina e dimrit në disa qytete në mbarë botën, janë vetëm disa prej fotografive që Radio Evropa e Lirë ka përzgjedhur për javën që lamë pas, nga vendet ku REL raporton. Më shumë fotogaleri mund të gjeni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG