Ndërlidhjet

Java përmes fotografive

Një grua pret vendimin për udhëheqësin ushtarak të serbëve të Bosnjës, Ratko Mlladiq, Rusia përballet me një valë të re të infektimeve me koronavirus dhe në Pakistan vazhdon fushata e vaksinimit kundër polios. Këto janë disa prej ngjarjeve që kanë ndodhur javën që lamë pas në shtetet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG