Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Zgjedhjet presidenciale në Iran, protestat e komunitetit LGBT në Hungari dhe Kampionati i Evropian i Futbollit “Euro 2020”. Këto janë disa prej ngjarjeve që kanë ndodhur javën që lamë pas në shtetet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU

Trego më shumë

Më shumë materiale

XS
SM
MD
LG