Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Mbajtja e zgjedhjeve për anëtarët e rinj të Parlamentit të Iranit dhe për Asamblenë e Ekspertëve, organit përgjegjës për emërimin e Udhëheqësit Suprem të Iranit, protestat e fermerëve polakë kundër importeve nga Ukraina e varrimi i liderit opozitar rus, Aleksei Navalny, në Moskë, janë disa prej ngjarjeve të javës që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografi të përzgjedhura.

(Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG