Ndërlidhjet

Një javë nëpër fotografi

Radio Evropa e Lirë sjell fotografi nga ngjarjet kryesore që shënuan javën që lamë pas, si: shpalosja nga tifozët e pankartës me mbishkrimin “Kosova është Serbi” gjatë ndeshjes Kosovë-Rumani dhe pezullimi i përkohshëm i ndeshjes, stërvitjet ushtarake të pjesëtarëve të EUFOR-it në Sarajevë, ndalimi i emigrantëve afër kufirit Serbi-Hungari, lufta në Ukrainë, e të tjera.

(Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG