Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Mbajtja e zgjedhjeve në Pakistan, shënimi i 30-vjetorit të masakrës së Markales në Bosnje dhe sulmet ruse me raketa mbi infrastrukturën civile në Kiev, Ukrainë, janë disa nga ngjarjet që shënuan javën që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë ju sjell disa fotografi në këtë përmbledhje.
(Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG