Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Vdekja dhe ceremonia e varrimit të romancierit dhe dramaturgut shqiptar, Ismail Kadare, në Tiranë, festivali i artit të rrugës “Meeting of Styles” në Prishtinë dhe kampionati evropian i futbollit Euro 2024, janë disa nga ngjarjet e javës që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografi të veçanta.
(Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG