Ndërlidhjet

Pamje të “luftës” në Paris


Pamje të “luftës” në Paris
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Zhurma të të shtënave dhe shpërthimeve janë dëgjuar në lagjen Saint-Denis të Parisit, derisa forcat speciale të Francës kanë basistur një apartament, ku besohet se është fshehur organizatori i sulmeve terroriste të 13 nëntorit. Policia ka thënë se në mesin e të dyshuarve të vrarë është edhe një grua që ka hedhur veten në erë me një rrip vetëvrasës. (Video: AP)

XS
SM
MD
LG