Ndërlidhjet

Fundi i luftës më të gjatë amerikane?!


Fundi i luftës më të gjatë amerikane?!
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:12 0:00

Shtetet e Bashkuara dhe talibanët duket se po i afrohen një marrëveshjeje që mund t’i japë fund luftës 18-vjeçare në Afganistan. Të dyja palët thonë se kanë bërë përparim të rëndësishëm në negociata.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG