Ndërlidhjet

Fuqitë (dhe kufijtë) e presidentit amerikan


Fuqitë (dhe kufijtë) e presidentit amerikan
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:07:05 0:00

Rezultati i zgjedhjeve presidenciale të 3 nëntorit në SHBA do të ketë një ndikim të madh në politikën e brendshme dhe të jashtme amerikane. Por, kjo nuk do të thotë se fituesi e ka gjithë fuqinë për t’i vënë në veprim planet e tij. (Përgatitën: Valona Tela & Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG