Ndërlidhjet

Futboll: Serbia vs KFOR


Futboll: Serbia vs KFOR
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Ushtarë të Serbisë zhvilluan një ndeshje miqësore në futboll kundër ushtarëve të KFOR-it në Kosovë. Ndeshja u zhvillua brenda kampit ushtarak amerikan ‘Bondsteel’ dhe ushtarët serbë fituan me rezultat 6:0. Kjo nuk është hera e parë që zhvillohet një ndeshje e tillë. (Video: Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG