Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Përballja Ahmeti–Abrashi


Përballja Ahmeti–Abrashi
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:15 0:00

Shpend Ahmeti nga Lëvizja Vetëvendosje dhe Arban Abrashi nga Lidhja Demokratike e Kosovës, do të përballen në raundin e balotazhit më 19 nëntor. Që të dy, kërkojnë votën e qytetarëve të Prishtinës, për të qeverisur për katër vjet me kryeqytetin. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG