Ndërlidhjet

Gratë afariste të Ballkanit 'shembin kufijtë'


Gratë afariste të Ballkanit 'shembin kufijtë'
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:50 0:00

Gra afariste nga Kosova, Serbia, Bosnjë e Hercegovina, Mali i Zi, Shqipëria dhe Maqedonia janë bashkuar në kuadër të organizatës së re rajonale për forcimin e rolit të grave “I love Balkan” (E dua Ballkanin), organizatë kjo që u themelua të premten në Prishtinë, ku edhe do ta ketë selinë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG