Ndërlidhjet

Gratë saudite bëjnë rojë sefte në Mekë


Gratë saudite bëjnë rojë sefte në Mekë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00

Që nga muaji prill, dhjetëra ushtare në Arabinë Saudite janë bërë pjesë e shërbimeve të sigurisë, të cilat monitorojnë pelegrinët në Mekë dhe në Medinë, gjatë haxhillëkut. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG