Ndërlidhjet

Gratë ushtare të FSK-së

Në kuadër të festimeve për 10-vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës, pjesëtarët e Forcës së Sigurisë dhe ata të Policisë së Kosovës, kanë parakaluar në qendër të Prishtinës. Në parakalim kanë marrë pjesë edhe pjesëtaret e FSK-së.

XS
SM
MD
LG