Ndërlidhjet

Delawie: Koha që Kosova të marrë vendimet e duhura


Delawie: Koha që Kosova të marrë vendimet e duhura
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë, Greg Delawie, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë ka thënë se Kosova është në pikën e kthesës. Ai ka shtuar se është koha që Kosova të marrë vendime të duhura lidhur me luftimin e korrupsionit, rritjen ekonomike, dhe bashkëpunimin me fqinjët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG