Ndërlidhjet

Hakmarrja me media


Marrëdhënet SHBA-Rusi, në skenarin më të mirë, mund të përshkruhen si të zymta; në më të keqin, dy vendet po shkojnë drejt konfrontimit të drejtpërdrejtë. Pre e hakmarrjes dhe e shantazhit politik tani janë bërë edhe mediat.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG