Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Haradinaj merr postin e kryeministrit


Haradinaj merr postin e kryeministrit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Ramush Haradinaj ka marrë postin e kryeministrit. Me një ceremoni shtetërore, ish-kryeministri Isa Mustafa ia ka dorëzuar postin Haradinajt. Kabineti i Haradinajt është miratuar më 9 shtator, me 61 vota për dhe një abstenim. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG