Ndërlidhjet

Haradinaj pret në takim komisionarin Hahn


Haradinaj pret në takim komisionarin Hahn
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:33 0:00

Komisionari i Bashkimit Evropian për Zgjerim dhe Fqinjësi, Johannes Hahn, gjatë vizitës në Prishtinë është takuar me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Asnjëri nuk është deklaruar për mediat pas takimit. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG