Ndërlidhjet

Thaçi: Intervistimi do të vazhdojë të martën


Thaçi: Intervistimi do të vazhdojë të martën
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:41 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha se intervistimi i tij nga Prokuroria e Specializuar, do të vazhdojë edhe të martën. Ai tha se të hënën, gjatë intervistimit, më shumë është folur për çështje teknike dhe për interesime fillestare të prokurorëve rreth UÇK-së.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG