Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Deklarata e presidentit Thaçi pas votimit


Deklarata e presidentit Thaçi pas votimit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pasi ka votuar në zgjedhjet lokale, ka ftuar që qytetarët të ushtrojnë të drejtën e tyre dhe të dalin të votojnë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG