Ndërlidhjet

Helikopterët shuajnë flakët pyjore në Slloveni dhe në Shqipëri


Helikopterët shuajnë flakët pyjore në Slloveni dhe në Shqipëri
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Zjarret e egra kanë përfshirë edhe Slloveninë dhe Shqipërinë, duke i shkrumbuar pyjet dikur të harlisura. Me shumë vështirësi, helikopterët kanë arritur t’i fikin zjarret. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG