Ndërlidhjet

Hoti: Kosova ka maturi të duhur institucionale për të tejkaluar çdo situatë


Hoti: Kosova ka maturi të duhur institucionale për të tejkaluar çdo situatë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë të enjten në Bruksel se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë nuk ka alternativë dhe se Kosova, sipas tij, ka një maturi të duhur institucionale për të tejkaluar çdo situatë me të cilën përballet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG