Ndërlidhjet

Hoyt Yee takohet me liderët politikë


Zëvendës-ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, përgjegjës për çështje evropiane dhe euro-aziatike, ka filluar vizitën në Kosovë.Ai është takuar me presidentin Hashim Thaçi dhe kryeparlamentarin Kadri Veseli. Hoyt Yee po ashtu do të takojë kryeministrin Ramush Haradinaj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG