Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Hoyt Yee takohet me liderët politikë


Hoyt Yee takohet me liderët politikë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

Zëvendës-ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, përgjegjës për çështje evropiane dhe euro-aziatike, ka filluar vizitën në Kosovë.Ai është takuar me presidentin Hashim Thaçi dhe kryeparlamentarin Kadri Veseli. Hoyt Yee po ashtu do të takojë kryeministrin Ramush Haradinaj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG