Ndërlidhjet

I verbëri që krijon aplikacione


I verbëri që krijon aplikacione
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Hashim Llumnica, i cili ka humbur shikimin në moshën 18 vjeçare, ka përkthyer dhe krijuar aplikacione në gjuhën shqipe për personat e verbër. Ai ka studiuar sociologjinë dhe ka kryer kurse të teknologjisë, por ende mbetet i papunë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG