Ndërlidhjet

Goga: Drejtësia vërtetoi pafajësinë tonë


Goga: Drejtësia vërtetoi pafajësinë tonë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Deklarata e imamit Enes Goga pas shpalljes së aktgjykimit. Gjykata Themelore Prishtinës ka liruar Fuad Ramiqin dhe katër imamët: Bedri Robaj, Idriz Bilibani, Enes Goga dhe Mazllam Mazllami, të cilët akuzoheshin për kryerjen e veprave penave thirrje për rezistencë dhe për veprën penale shtytje për kryerjen e veprave terroriste.(Video: Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG