Ndërlidhjet

Viktima dhe të plagosur pas djegies së një autobusi në Bullgari


Viktima dhe të plagosur pas djegies së një autobusi në Bullgari
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Të paktën 46 persona, shumica prej tyre nga Maqedonia e Veriut, kanë vdekur pasi një autobus është përfshirë nga flakët në një autostradë në perëndim të Bullgarisë më 23 nëntor, kanë thënë zyrtarët. Shkaku i përplasjes është duke u hetuar. Në raportimet lokale është thënë se autobusi mund të ketë goditur një parmak

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG