Ndërlidhjet

Zaev: Duhet ta dimë të vërtetën për incidentin në Kumanovë


Zaev: Duhet ta dimë të vërtetën për incidentin në Kumanovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:24 0:00

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev tha në Prishtinë se për rastin e Kumanovës, duhet të ketë hetim ndërkombëtar. Në një konferencë të përbashkët për media me homologun e tij nga Kosova, Ramush Haradinaj, Zaev tha se qytetarët e Kosovës dhe të Maqedonisë, duhet të dinë të vërtetën e asaj që ka ndodhur më 9 dhe 10 maj të vitit 2015 në qytetin e Kumanovës. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG