Ndërlidhjet

Intervistë me presidentin Thaçi


Intervistë me presidentin Thaçi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:41 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, thotë se kërkesa e disa deputetëve për Gjykatën Speciale nuk është për ta sfiduar atë, por është alternativë. Në këtë intervistë, presidenti Thaçi flet edhe për dialogun me Serbinë, ratifikimin e Marrëveshjes së kufirit me Malin e Zi dhe procesin e liberalizimit të vizave.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG