Ndërlidhjet

Iranianët shpërfillin kërcënimet e Trumpit


Iranianët shpërfillin kërcënimet e Trumpit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Qytetarët në Teheran reaguan indiferentë ndaj kërcënimeve që shkëmbyen presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, dhe ai i Iranit, Hassan Rohani. Trump tha se Irani do të përballet me pasoja historike nëse kërcënon SHBA-në. Rohani paralajmëroi se lufta me Iranin do të ishte nëna e të gjitha luftërave.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG